Szczecin. Młoda kobieta nie żyje. Wypadła z okna

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 31 października, na jednym ze szczecińskich osiedli przy ulicy Wilczej. „ Wezwanie do tego zdarzenia otrzymaliśmy po godz. 14. Około 30-letnia kobieta poniosła śmierć.” – potwierdziła w rozmowie z 24kurier.pl Paulina Heigel, rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Kobieta, siedziała na parapecie wysokiego budynku. Gdy próbowała wrócić do swojego mieszkania, straciła równowagę i skończyła wisząc na parapecie na dziesiątym piętrze. Jej walkę o przetrwanie zarejestrował telefon z kamerą z innego budynku.

Miejsce wypadku

Kobieta wzywała pomoc

Na udostępnionym w internecie nagraniu słychać jak szczecinianka woła o pomoc. Ratunku próbowały jej udzielić osoby mieszkające w bloku, jednak nie dały rady wciągnąć jej z powrotem i kobieta spadła z kilkudziesięciu metrów. Kobieta zginęła na miejscu.

Dlaczego kobieta siedziała na parapecie?

Portal polsatnews.pl opublikował informację, że mimo tego iż policja nie zdecydowała się na skomentowanie zdarzenia, to z nieoficjalnie uzyskanych informacji ustalono przyczynę. Prawdopodobnie 30-latka próbowała popełnić samobójstwo, jednak w ostatniej chwili zmieniła zdanie. Niestety niefortunny wypadek spowodował, że nie była w stanie wrócić do swojego mieszkania. W internecie można znaleźć fotografię pokazującą, jak młoda kobieta siedzi na parapecie okna po jego zewnętrznej stronie.

________________________________

Autor: Magdalena Chowaniec

Autor zdjęcia głównego: Obraz autorstwa stefamerpik; @malczynskim, Twitter

Materiały źródłowe: polsatnews.pl, wprost.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *